اومنادین نوعی استروئید تزریقی می باشد كه در كشور ما به اومادرین معروف است .
اومنادرن نیز مانند سوستانون از 4 نوع تستسترون ساخته شده است كه در زیر تركیبات اومنادرن را مشاهده میكنید :
تستسترون پریپیونات 30 میلی گرم + تستسترون فنیل پریپیونات 60 میلی گرم + تستسترون ایسوهگزانوات 60 میلی گرم +تستسترون هگزانوات 100 میلی گرم
همانطور كه میبینید اومنادرن فقط در تستسترون های سوم و چهارم با سوستانون متفاوت است و به جای تستسترون ایزوكاپریت تستسترون ایسو هگزاونات و به جای تستسترون دكانوات تستسترون هگزاونات دارد و از این رو از نظر خواص بسیار با سوستانون قابل قیاس می باشد و به خاطر داشتن تستسترون های پریپیونات و فنیل پریپیونات مانند سوستانون باعث ایجاد قدرت می شود . اما به خاطر تستسترون های هگزانوات و ایزوهگزانوات موجود در اومنادرن آب و نمك بیشتری نسبت به سوستانون در بدن جمع میكند . بر خلاف سوستانون این دارو باعث عوارض آندروژنی می شود از این رو بعد از مصرف این دارو حتما باید از آنتی استروژن ها استفاده شود .
موثر ترین دوز استفاده از اومنادرن 250 تا 1000 میلی گرم در هفته می باشد كه بهترین نتایج با كمترین عوارض آن در همین محدوده مصرف می باشد و به خاطر این كه موجب احتباس آب و نمك در بدن می شود مصرف آن برای پرورش اندام كار ها مناسب نمی باشد .ولی به خاطر افزایش قدرت بیشتر نسبت به سوستانون در پاورلیفتینگ كار ها بسیار محبوب می باشد . پاور كار ها و وزنه برداران از دوره های تركیبی این دارو با اكسی متالون و یا دیانابول بهره می برند . اما پرورش اندام كار ها از این دارو به همراه بولدنون و یا ناندرلون استفاده می كنند .

زمان جذب این دارو در بدن به علت وجود تستسترون پریپیونات حدود 3 ساعت بعد از تزریق می باشد پس تمام مواردی كه راجع به سوستانون اعم از چگونگی تزریق و زمان آن در روز و سایر موارد گفته شده در اومنادرن نیز صادق است .

دوز مصرفی : 250-1000 میلی گرم در هفته
مدت زمان ماندگاری در تست های كنترل دوپینگ : 3 ماه
مدت زمان فعالیت این دارو در بدن 10 روز